Preskočiť na obsah

Slávnosť poďakovania za dar 95 rokov života najstaršieho slovenského redemptoristu o. Michala Roška CScR, ktorý pôsobil aj v našej farnosti

Zverejnené 6.11.2023.

Kategória

Milí veriaci, pozývame Vás na sv. Liturgiu 22.11.2023 o 18:00 hod. v Bazilike Minor v Michalovciach pri príležitosti 95 rokov o. Michala Roška, ktorý pôsobil v našej farnosti. Kto má záujem môže sa prihlásiť osobne alebo telefonicky na obecnom úrade v Zubnom a Adidovciach. Počet miest je obmedzený pre každú obec 25 miest. Predbežný odchod autobusu by bol o 16:30 zo Zubného.

Príďte sa s nami pomodliť, pozdraviť o. Michala. Už teraz sa na Vás teší a pripravuje si nové „perličky“, o ktorých tak rád rozpráva . Pozýva o. Michal a redemtoristi.

22. Novembra 2023 v Bazilieke minor Michalovce o 18:00 hodine.